Vítejte v novém obchodě

Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách!

Na našem projektu Dobromarket jsme pracovali několik měsíců počínaje někdy od podzimu roku 2019. A máme obrovskou radost, že Vám náš Dobromarket nyní můžeme konečně představit!

Jedná se o internetový obchod, kde každý zákazník každým svým nákupem přispěje na dobročinný účel, který si sám vybere. Přitom však neplatí nic navíc, zaplatí jen obvyklou cenu na trhu za vybrané zboží. Dary dobročinným organizacím jsou poskytovány z našeho výdělku.

Podpořit s námi můžete jednu ze čtyř dobročinných organizací, se kterými spolupracujeme – Pomozte dětem, Hlas zvířat, Nadace Partnerství a Centrum Paraple.

Na Dobromarketu najdete i podrobnější informace k podporovaným organizacím, stejně jako lepší popis toho, jak darování nákupem funguje. Můžete se podívat i na článek s představením naší vize a našeho cíle.

Co se u nás nabízeného zboží týče, již dlouhou dobu se náš tým specializuje na prodej prémiových zahradních grilů značky Weber, provozujeme také internetový i kamenný obchod Top Grily. Na ten proto Dobromarket trošku navazuje svým designem i sortimentem. Najdete u nás proto všechnu potřebnou výbavu ke skvělému grilování.

Kdybyste si přáli se nás na cokoliv zeptat, jsme Vám ochotně k dispozici telefonicky i emailem. Neváhejte se na nás proto, prosím, obrátit.

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým Dobromarket